Anneye Doğum Günü Mesajları

Bu Makalemizde; Anneye Doğum Günü Sözleri, Kayınvalideye Doğum Günü Mesajı, Anneye Yaş Günü Sozleri  yer almaktadır.

 


Güzeller güzeli biricik annem. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle… Nice yıllara canım annem.
Ah o tatlı gülüşüne. Sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine, Doğum günün kutlu olsun anneciğim.
Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!
Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün… Annemin, canımın doğum günü… İyi ki doğdun melek yüzlüm.
Dünyadaki en ağır rüzgar da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim.
Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, Doğum günün kutlu olsun.
Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.
Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.
Ne kadar konuşsam gereksiz… Ne kadar ayaklarına kapansam, ellerini öpsem boş… Yetmez hiçbir şey sevgimi anlatmaya. Allah başımdan seni eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun anacığım.
Annem ne desem sana az gelir, sen anlatılmazsın. İyi ki Doğdun Anneciğim… Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.
Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım.
Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne! Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.
Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım annem, doğum günün kutlu olsun…
Bu dünyada en güvenilir yer senin yanındır. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem…
Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem annem. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.
Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet, doğum günün kutlu olsun…
Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem…
Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.
Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun canım annem.
Anneciğim, en güzel anları seninle yaşamış biri olarak kendimi şanslı görüyorum. Kötü günlerimde tek yoldaş, sırdaş oldun. Senin iyiliklerini hak ediyor muyum bilmiyorum? Sen her şeyin en iyisine layıksın ama. Doğum günün kutlu olsun, benim canım.
Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.
Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.
Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Doğum günün kutlu olsun.
Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun annem.
Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.
Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Anne doğum günün kutlu olsun.
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun Annem!
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.
Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.
Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Yazar: Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dokuz + 5 =