Kandil Mesajları

Bu Makelemizde; Kandil Mesajları Sözleri, Kandil Mesajları Mevlid, Kandil Mesajları Kısa ve Öz, Anlamli Kandil Mesajlari, Kandil Sözleri Regaip yer almaktadır.

 


Mübarek Mevlid Kandili’nizi en içten dileklerimle kutlarım.

Rabbim günahlarınızı af eylesin (Amin) Tüm Müslümanların Mevlid Kandili mübarek olsun.

Bizler için en güzel yere sahip olan Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Yaptığınız ibadetler ettiğiniz dualar kıldığınız namazlar kabul olsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Gün vardır, bin yıldan dahada uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa . Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller..

Bu günlerin mutluluğu üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Mevlid kandiliniz mübarek olsun.RABBİM size sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Anam Babam Ailem Mevlid Kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun

Semanın kapılarının sonuna dek açılıp bereketin sağanak sağanak yağdığı böyle bir günün gecesinde düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Duaların açildigi, gözlerin yasardigi, ilahilerin kalpleri oksadigi anin bir asra bedel oldugu bu gece dualarda bütünleşmek dilegiyle kandilinizi kutlarim.

Allah’in rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül gülleriniz hiç solmasin, yüzünüz aydin olsun, kabriniz nur dolsun, makaminiz en yüksek, dualariniz kabul olsun.

Kandiliniz kutlu olsun.

Size gülün sadakatini, sümbülün bagliligini, meneksenin tevazusunu, lalenin duruşunu, leylagin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Varligi sonsuz olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz tuz tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Eylül yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

Bir damla mutluluk serpilsin yüregine, bin tatli umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün dualarin kabul, kandilin mubarek olsun.

İslam”ın nurlu yüzü kalbine dolsun Mertebimiz cennet Hz. Muhammed komşumuz olsun Günlerimize huzur, gönlümüze saadet dolsun Kandilimiz mübarek olsun.

Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında gizı, aminlerimiz vardır. Hacdan gelir gibi, mevlidtan varır gibi gel gel. Bekliyoruz yllardır. Mevlid kandiliniz mübarek olsun…

RABBİMin nimet, rahmet ve mağfiretinin kullarını bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Mevlid Kandili”nde tüm yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımızı tasarladığımız samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece önemli bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Mevlid kandiliniz mübarek olsun!

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gülle taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül kokusu tattırır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Yağmurun toprağa can verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren bir gül olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Tövbe kuşu kalbe konsun af dalgalar saadet kervana gelip kapında buyursun.Bütün Melekler sizinle,Dualarınız Kabul Kadir Geceniz Mübarek Olsun…

Varlığı sonsuz olan, şevkat sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan Mevlid kandiliniz mübarek olsun.

Bu anlamlı günde ibadetlerin ve dualarınız kabul olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Yazar: Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 − dört =