Kocaya Aşk Sözleri

Bu Makalemizde; Kocama güzel sözler, Eşine güzel sözler, Sevgiliye güzel mesajlar, Sevgiliye en güzel sözler, Kadından eşine güzel sözler, Erkek sevgiliye güzel sözler, Kocaya söylenecek anlamlı sözler, Kocam için güzel sözler, Kocama etkileyici sözler, Kocama etkileyici mesaj, Kocama aşk sözleri yer almaktadır.

 


Kocacığım, biricik eşim, hayatımın, sırdaşım sana ne söylesem az hayatta bulduğum en nadide varlığım. Seni çok seviyorum.  
Her sabah seninle  yeni güne gözlerimizi birlikte açmak yeniden doğduğumu hissettiriyor bana hayatım. Güne gülen gözlerinle başlamak en büyük hediyedir bana.
Koca demek sırdaş demek, hayatın zorluklarına birlikte göğüs germek demek, birlikte gülmek birlikte ağlamak..
Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.
İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.
Parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım hayatım.
Tüm kelimelerim sana çıkıyor sevgilim. Tüm yollar beni sana götürüyor. Kaderimizi birlikte yazana şükürler olsun.
Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, kıskanılacak bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin. 
Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.
Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.
Seni sevince illa sarhoş olmaya ne gerek var. Sen beni “Sar” ben “Hoş” olurum.
Hayatın bana verdiği en güzel hediye sensin. Benim hiç keşkem olmadı hep iyikileri yaşattığın için sana minnettarım.
Dünyanın en güzel adamına, hayat arkadaşıma haykırmak istiyorum. Sen benim çocuklarımın babası olacağın için ben dünyanın en şanslı annesi olacağım.
Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Seninde beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?
Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın,vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın…
Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.
Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayatım…
Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.
Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.
Ben senin yanındayken zamanın nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor sevgilim.
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman…
Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.
İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Evet işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim erkeğim.
Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.

Yazar: Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

19 − 13 =