Kullanım Şartları

Genel sorumluluk
guzelasksozleri.net üzerinden elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken guzelasksozleri.net’e telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, tekrar hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı guzelasksozleri.net’e aittir. Üreticiler ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi guzelasksozleri.net yönetici ve editörlerinin takdirindedir. guzelasksozleri.net bu süreçle ilgili hiçbir hukuki mesuliyet kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen kullanıcılara aittir.

Üyeler
guzelasksozleri.net’e üye olurken kabul edilen “Kullanım Şartlarını” gereği siteye eklenen üye mesajları ve yorumlarından guzelasksozleri.net sorumlu değildir. Üyelik sırasında verilen kullanıcı adı ve şifrenin gizli tutulması ve başkalarıyla paylaşılmaması gerekmektedir. Üye adı ve şifrenizle sizin bilginiz dışında işlem yapıldığına düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Topluluk Kuralları

  • Herhangi bir ticari amaç ya da telif hakkı içeren yorumlara izin verilmeyecektir.
  • Spam mesajlar göndermek yasaktır. Aynı ve benzer mesajlar birden fazla kere gönderildiğinde de müdahale edilecektir.
  • Kullanıcıların birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur
  • Kullanıcılar tarafından gelen, insanların dini inancına, etnik kökenine, sosyal durumuna, ırkına, siyasi görüşüne, cinsel tercihine, fiziksel durumuna göre kişilere veya belirli gruplara karşı nefrete teşvik edici, şiddet içeren, argo, provokatif, aşağılayıcı yorumlara müsamaha gösterilmeyecektir. Böyle durumda yorumlara müdahale edilecektir.
  • İçeriğin konusunda sapmayarak yapılan yorumlar olası tartışmaların engellenmesine yardımcı olacaktır. Aksi takdirde yorumlarınız guzelasksozleri.net’in takdirine bağlı olarak silinebilir.

 

İçerik kopyalama
Sitemizdeki bir yazıyı başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız.

Ücretsiz Hizmetler
Sitemizin bütün bölümleri kullanıcılarına açıktır. Yazılara yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. guzelasksozleri.net bu hizmetlerinden ücret talep etmemektedir.