Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

Bu Makelemizde; Kurban Bayramı Mesajları Arkadaşlara, Kurban Bayramı Sözleri 2018, En Güzel Kurban Bayramı Mesajları 2018, Değişik Bayram Mesajları, İçten Bayram Mesajları yer almaktadır.

 


O Güzel düşünceler soluklara dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Rabbime gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın aydınlanması ümidiyle Kurban Bayramınızı Kutlarım..

Dua kapılarının sonuna kadar açık, kötülüklerin ve belaların arındırıldığı bu güzel günde Kurban bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle Kurban Bayramınızı Kutlarım.

Yüreğine biraz bira umut, günlerine bin güzel mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep seninle olsun, yüzün ve gülüşün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun…

Hayırlara vesile olmasını istediğimiz zamanlardan bir tanesini daha yaşıyoruz. Bugün berhudar olma zamanıdır. Bizleri yaratan Rabbime binlerce kez şükürler olsun.

Dertler sevince, üzüntüler gülünce neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara..

Adaletin tartısı, varlığın yaratıcısı, şevkatin tek göstergesi olan Yüce Yaratan Allah(c.c.), hayırlı dualarda bulunan mümin kullarının dualarını kabul eder. Bu Kurban bayramında dualarımız Yüce Rabbime. Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.

Bugün dualarınızı her seferkinden daha çok edin, koruyucu melekleriniz avuç  içinize çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin. Bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin bizlere. Kurban bayramınızı kutlarım.

Sevinç ve mutluluk dolu bir umutla geldi Kurban Bayramı. Bu güzel ayın mübarek bayramı bizlere sağlık, huzur, güzellikler nasip etsin. Bütün müslümanlara Hayırlı Kurban Bayramı diliyorum.

Umut, huzur, hayırlarla dolu bugünümüzden daha güzel yarınlar diliyorum mübarek Kurban Bayramınızı Kutluyorum.

Bizi yaratan Rabbime minnet ve şükürler olsun. Bütün müslümanlara hayırlı olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Her şerre deva olan Yüce Rabbim, bizleri, doğru yoldan ve sevdiğimiz insanlardan ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.

Dualarım sizinle bir daha ki Kurban Bayramında güzel hatıralara imza atmak dileği ile Kurban Bayramınız hayırlı olsun.

Melekler her zaman bizimle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun. Kurban bayramınız kutlu olsun.

Hep birlikte, sevgi dolu ve mutlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Kurban Bayramı tüm vatanımıza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Kalpler bir olsun Bu mübarek Kurban bayramında düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, dualara ve hayırlara vesile olsun. Tüm müslümanların Kurban Bayramı mübarek olsun.

Bugün sevinme günü, kederleri bir yana bırakıp mesut olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

En güzel hatıraları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel anıları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Kurban bayramınızı kutlarız.

Kurban Bayramınızın da böyle mutlulukla gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize rahmet getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Evinize gül kokusu essin gönüllerinize Rabbim iyilik versin. Bu bayramda da ellerimiz her zamanki gibi mutlulukla birleşsin. Kurban bayramınızı Kutlarım

Mübarek Kurban Bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız en içten dileklerinizle kabul olsun.

Bu mübarek bayramda gönüllerinizde barış, gözlerinizde umut, etrafınızda sevgi olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Evrenin yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı rahmetiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsu

Heyecan ve sabırla beklenen o kutsal Kurban bayramı geldi, hoş geldin. Mübarek Kurban bayramı vatanımıza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Yazar: Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − yedi =