Sevgililer Günü Mesajları

Bu Makelemizde; Sevgililer Günü Mesajları Kısa ve Öz, Sevgililer Günü Mesajları Uzun anlamlı, Sevgililer Günü Mesajları Aşk, Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Sözleri yer almaktadır.

 


Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar muhteşem fakat herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özel ve güzelsin.

Bir güzele, güzelliğini tarif etmek isterdim. aynalardan önce… Dünyanın en güzel kadını sevgililer günün kutlu olsun.

Bir damlacı gözyaşı olup, göz pınarından dolup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında son bulmak isterdim.

Mürekkepten denizlr, kağıttan gemiler yaptım. Sonra adını her yere yazdım. Adını yazınca seni sevdiğimi sandın ama, ben seni sevmedim sana bağlandım!…

Seni her düşündüğümde kalbime yıldızlar çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık kocaman bir gökyüzüm var..

Yaşamak özlemsiz, özlem aşksız, aşk sensiz olmaz! Unutma ki gönülden sevmek daima beraber olmak değil, sen yokkenbile seninle olabilmektir. Seni seviyorum! Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sunulabilecek en güzel hediyeydi, sevgilerin en güzeline tadılabilecek hazzın en doyumsuz olanıydı yaşadığım, koklanabilecek en güzel koku, görebileceğim en güzel fotoğraf, sevdaların en deriniydi yaşanmışlardan, duyulabilecek en ilk sıcaklık. Ve böylesi bir günde görmesende gelmesende sevmesende en büyük mutluluk, sesini duyabilmek, binlerce teşekkür binlerce sevgi sana…

Denizi kana kana içerke maviler takıldı boğazıma, kıyıya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun…

Sana bahçeden papatya değil, güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama gönlüm gibi ellerin de yanar diye çok korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum. Onlar kadar büyüleyici onlar kadar erişilmezsin am onlardan bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Gönlüme  köşk oldun, kalbimi sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise günüme doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

Sen dünyaya sürgün bir meleksen ve ben seni öyle delice seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek hiç istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Parlayan her gecenin sabahında içimde gözlerini görebilmek tutkusu olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bütü gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber yolladım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

Nasıl ki uzaktaki yıldız pırıl pırıl gelirse insana, uzakta olduğun için aşığım sana! Hanı en güzel asklar imkânsızdır ya insana, imkânsız olduğun için aşığım sana.

Kalbimdeki tek istek, hayalimdeki tek gerçek, beni yaşatan tek duygu senmişsin sevdiğim…

Papatyalar anlatsın sana olan aşkımı… Karşında nasıl aklımın yerinden fırladığını, gözlerimi nasıl senden ayıramadığımı… Papatyalar anlatsın…

Güllerin sayısı duyduğun sevgiyi yansıtır derler. Sana olan aşkımı gösterecek kadar gül yok dünyada!

Seni denizdeki kum taneleri, gökteki yıldızlar, ormandakiçiçekler, ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Mavilere bürünür bulut olurum, yeşillere bürünür bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlara bürünür senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Ben senin en çok gülüşündeki güzelliği sevdim Sevindiren, içimde umut çiçekleri açtıran…

Sevmek. Seni alabildiğince sevmek.. Hiçbir şeyi takmadan, bütün karanlıkları hiç ederek sevmek tutmak ellerinden, o derinlere inmek, gitmek oralara, o yerlere orda hep sen olmalı, seni yaşamak ve olduğun yerde bile.

Git gide bağlanıyorum sana. Hiç bir bağlılık bu kadar güzel olamaz.

Ben senin en çok gözlerini sevdim. Buğulu çoğu zaman, taze bir ekmek gibi…

Yüreğim biraz ıslaktır benim kuytu köşelerde hıçkırarak ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Dört mevsimi bir günde, bütün seneleri bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parıldıyordu. Fakat ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin şeridinden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır bana hep seni anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

Bugün her zamankinden daha değişik bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup yine seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı birşey olamaz… İyi ki benimsin

O kadar muhteşemsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini *Sana bahçeden papatya değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Paylaştıkça artan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç çıkarmayalım aklımızdan ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan doğruya, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için sonsuz teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte meleğim.

Bazı rüyalar ötekilerden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok daha güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu satırlara okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun bütün damlalarını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

Sana dalgalardan kalem yaptım ve tam kıyısına seni seviyorum yazdım, sen de inandın buna değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın son bulduğu yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yazar: Admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

onbir − 8 =